Wybierz kurs dla siebie :

architektura, poznań, ołówek, rysunek, grafika, kurs rysunku, szkoła rysunku, kurs architektury, architektura poznania, drawing, wapp, wydział architektury, domin

Kurs Rysunku Architektura

Zajęcia z rysunku dla kandydatów na Wydział Architektury na Politechnice Poznańskiej i wydziałach w innych miastach w Polsce i za granicą.

domin, akwarela, watecolour, painting, kurs, malarstwo, szkoła rysunku, sztuka, malowanie

Kurs ASP/UAP

Zajęcia z rysunku i malarstwa dla kandydatów na Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu oraz Akademie Sztuk Pięknych.

fantasy, sci-fi, fantastyka, concept art, drawing, graphic, domin, kurs, szkoła rysunku, architektura, kreatywnie, hobby, wapp

DOMIN Junior 12-15 lat

Kreatywne zajęcia z rysunku dla młodzieży 12 - 15 lat. W przystępny sposób uczymy wielkich rzeczy. Świetny sposób aby odnaleźć swoją pasję i rozbudzić wyobraźnię.

rysunek, martwa natura, studium, egzamin, wapp, kurs rysunku, szkoła rysunku, akademia, domin, poznan, architektura, grafika,

Kurs Rysunku

Zajęcia z rysunku dla hobbystów i pasjonatów rysunku. W przyjemnej atmosferze nauczymy Cię jak tworzyć wspaniałe prace z natury i wyobraźni.

domin, akwarela, watecolour, painting, kurs, malarstwo, szkoła rysunku, sztuka, malowanie

Kurs Akwarela

Zajęcia z malarstwa akwarelowego dla każdego! Spełnij swoje marzenia i zacznij malować! To nie problem jeżeli wcześniej nie malowałeś – wszystkiego co niezbędne nauczysz się na naszych zajęciach.

digital painting, computer graphic, digital, art, graphic, grafika komputerowa, rysunek, kurs, concept art

Kurs Digital Painting

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów, studentów i osób dorosłych wiążących swoją karierę bądź zainteresowania z projektowaniem graficznym, grafiką komputerową 2D, projektowaniem pod kątem gier, filmów lub książek, concept art`em.