KURS DIGITAL PAINTING

Digital painting to niezwykle nowoczesna i popularna wśród współczesnych twórców grafiki technika. Dlatego też w DOMIN Poznań stworzyliśmy Kurs Digital Painting, który pomoże Ci wystartować w tej niezwykle dynamicznie rozijającej się dziedzinie.

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży ,studentów i również dla osób osób dorosłych wiążących swoją karierę bądź zainteresowania z projektowaniem graficznym, grafiką komputerową 2D, projektowaniem pod kątem gier, filmów lub książek, concept art`em.

Kurs pozwoli Ci poznać tajniki digital painting od podstaw, nauczysz się również obsługi tabletu i Adobe Photoshop lub Procreate. Ponadto ma każdych zajęciach otrzymasz materiały dydaktyczne i inspiracje do prac realizowanych na kursie.
Zakres zajęć obejmuje szeroką tematykę od prac warsztatowych i podstaw Photoshop lub Procreate, aż pod duże samodzielne projekty ilustracji.

Jak wyglądają zajęcia? W trakcie lekcji uczestnicy mogą zobaczyć jak na żywo powstają prace w technice digital painting na tablecie a także sami pod okiem prowadzącego tworzyć własne rysunku do tematów realizowanych w trakcie zajęć.

Na każdej lekcji można również konsultować swoje prace z poprzednich zajęć lub rysunki wykonywane w domu spoza kursu.

Termin Kursu Digital Painting

Kurs w roku szkolnym startuje na początku października i na początku marca. Można wybierać z grup w różnych dniach tygodnia. Zajęcia dla danej grupy odbywają się raz w tygodniu.

W wakacje i ferie kurs prowadzimy od poniedziałku do piątku. 

Termin i preferowany dzień można zaznaczyć w formularzu przy zapisie. Dokładny termin zajęć ustalamy z osobami które wysłały zgłoszenie na kurs. Na tydzień przed rozpoczęciem zajęć.

Niższa cena do 29 lutego Zapisz się

Kurs Digital Painting

3 raty po 399zł
PLN399
PLN 379 co miesiąc (3 wpłaty za semestr)
 • 12 lekcji na żywo z prowadzącym
 • Materiały dydaktyczne do zajęć
 • Konsultacje i korekty własnych prac
 • Dodatkowe zajęcia konsultacyjne
 • Wynajem tabletu 100zł za miesiąc

Kurs Digital Painting

Jednorazowa opłata za cały semestr
PLN1197
PLN 1039 Za cały semestr
 • 12 lekcji na żywo z prowadzącym
 • Materiały dydaktyczne do zajęć
 • Konsultacje i korekty własnych prac
 • Dodatkowe zajęcia konsultacyjne
 • Wynajem talbetu 250zł na cały kurs- 50zł taniej!
 • Nawet 150zł taniej
Niższa cena

Co zabrać na zajęcia z Digital Painting?

Na zajęcia przychodzimy z własnym sprzętem i oprogramowaniem :

 • laptop / komputer przenośny / tablet graficzny (zalecany Ipad z dedykowanym rysikiem)
 • tablet graficzny z wykrywaniem poziomów nacisku i minimalnym obszarem roboczym o formacie A5 – najpopularniejsze narzędzia to tablety graficzne np. Wacom lub IPad z Procreate.
 • oprogramowanie (najlepiej Adobe Photoshop, ale mogą być również alternatywne współpracujące z tabletem)  lub apliakcja Procreate na Ipad
 • Nie chcesz nosić lub kupować sprzętu i oprogramowania? Wypróbuj je u Nas – masz możliwość wypożyczyć tablet Ipad lub Huion `13 – koszt wypożyczenia tabletu na cały kurs, na czas zajęć to 250zł

Lokalizacja

Zajęcia odbywają się w szkole rysunku Domin w Poznaniu, ul. Limanowskiego 4/2

Rysunki z zajęć

Poniższe prace zostały wykonane na zajęciach w pracowni DOMIN Poznań. Tego możesz się nauczyć na naszym kursie. Zapisz się już teraz – każdego nauczymy rysować!  Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zapraszamy do odwiedzenia naszej Galerii.

Zapisy

  Imię i nazwisko

  Numer telefonu

  Adres e-mail

  Miasto

  Wiek

  Wybierz termin kursu

  Wybierz preferowany dzień kursu (dotyczy kursów w roku szkolnym)
  Zaznacz wszystkie możliwe.

  zaznacz jeśli chcesz wypożyczyć sprzęt na czas zajęć, na cały okres kursu.

  Uwagi

  —————————————————————————————————-

  AKCEPTACJA REGULAMINU
  AKCEPTUJĘ REGULAMIN PRACOWNI WORKSHOP POZNAŃ ORAZ WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB REKRUTACYJNYCH ORAZ PROWADZENIA KURSÓW

  Nie wysyłamy spamu!