O NAS

Rysunek i malarstwo to nasza pasja, którą zarażamy wszystkich naszych uczniów. Każdemu uczestnikowi naszego kursu poświęcamy maksimum uwagi, tak aby postępy  były widoczne po każdych zajęciach, a nauka dawała satysfakcję i motywację do dalszej pracy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej pracowni oraz efektów naszej pracy w galerii.

Nasi uczniowie mogą za darmo korzystać z zajęć w filiach w innych miastach Polski, a także brać udział w konkursach, warsztatach i plenerach organizowanych przez wszystkie filie DOMINa.

mgr inż. arch. Łukasz Gać

Założyciel i od 2013 roku prowadzący zajęcia na kursie rysunku DOMIN Poznań, gdzie od 10 lat z dużymi sukcesami uczy rysunku i przygotowuje do egzaminów. Od założenia pracowni w kursie wzięło udział ponad 2000 osób! Uczestnik i współorganizator plenerów w Poznaniu, Warszawie, Florencji, Bratysławie, Tuttlingen i Lofotach. Finalista Dorocznej Nagrody im. Zbyszka Zawistowskiego „DYPLOM ROKU” SARP w 2015 roku. Rysownik i pasjonat architektury. W DOMIN Szczecin odpowiada za organizację i program zajęć oraz opiekę merytoryczną nad kursem.

Wojciech Domińczak

Założyciel pracowni DOMIN! Od ponad 20 lat uczy i inspiruje kolejne pokolenia rysowników, architektów i artystów. Organizator licznych plenerów i wystaw. Rysownik i twórca związany z Warszawą i Politechniką Warszawską. Współzałożyciel filii DOMIN Szczecin.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ? Przeczytaj poniżej, ale najpierw zobacz jak to u Nas wygląda...

DOMIN Poznań istnieje już ponad 10 lat! 

DOMIN Poznań jest oparty na bazie ponad 20 letniego doświadczenia w nauczaniu rysunku i malarstwa. Nasi absolwenci są obecnie studentami na uczelniach architektonicznych i artystycznych w całej Polsce, a wielu z nich obecnie jest doświadczonymi projektantami, artystami, architektami czy wykładowcami.

Te sukcesy to nie przypadek, pracownia DOMIN jest zbudowania na pasji, ambicji i energii założycieli i prowadzących zajęciach.

Te cechy wzbogacone indywidulanym podejściem i doskonałą atmosferą zajęć sprawią, że każdy kto chce realizować swoje rysunkowe pasje znajdzie u Nas doskonałe miejsce do rozwoju.

Sprawdź co mówią o Nas nasi absolwenci, a najlepiej przekonaj się sam i dołącz do Nas na zajęciach!

Do Zobaczenia Na Kursie
Łukasz

Wyniki

Przede wszystkim WYNIKI – co roku nasi absolwenci osiągają doskonałe wyniki na egzaminach wstępnych zajmując najwyższe noty na listach przyjętych. Na Politechnice nawet co 3 student jest naszym absolwentem, na ASP/UAP co roku nasi uczniowie dostają się nawet na najbardziej oblegane kierunku jak grafika projektowa,  grafika artystyczna, wzornictwo, architektura, scenografia czy malarstwo. Sprawdź nasze osiągnięcia 

DOGODNA LOKALIZACJA 

do naszej pracowni dojedziesz tramwajem w 3min lub dojdziesz spacerem w 10min z Dworca Głównego, jesteśmy w samym centrum kilka kroków od Ronda Kaponiera

DOSKONAŁE WYNIKI

Nawet co trzeci student Wydziału Architektury to nasz absolwent

DARMOWE ZAJĘCIA 

100h darmowych zajęć w miesiącu w tym rysunek postaci, malarstwo, akwarela, zajęcia odrobieniowe

DOŚWIADCZENIE

 oferujemy szczegółowo opracowany i sprawdzony program nauczania oraz najwyższy merytorycznie program zajęć

DOBRA CENA

kurs rysunku i cały pakiet zajęć darmowych otrzymujesz w jednej niskiej cenie

DODATKOWE KURSY

jedyny w Poznaniu kurs akwareli kursy feriowe, plenery wakacyjne, digital painting – te i wiele innych zajęć czeka na Ciebie w pracowni!

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia

Zobacz czego możemy Cię nauczyć - prace naszych prowadzących