MARATON EGZAMINACYJNY – EGZAMIN Z RYSUNKU I MALARSTWA 2017

Maraton Egzaminacyjny to intensywne zajęcia , które przygotują Cię na egzamin z rysunku na Wydziale Architektury i Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.

Jeżeli zostało Ci mało czasu, a egzamin z rysunku zbliża się wielkimi krokami to są to zajęcia dla Ciebie. Maraton startuje kilka tygodni przed egzaminami wstępnymi na uczelnie artystycznie i projektowe.

Jeżeli wcześniej uczyłeś się rysunku to na zajęciach będziesz mógł sprawdzić się na symulacjach egzaminów oraz dopracować ostatnie szczegóły w istotnych elementach warsztatu rysunkowego.

Jeżeli wcześniej nie rysowałeś to na Maratonie Egzaminacyjnym w bardzo intensywnym tempie przećwiczysz najistotniejsze elementy materiału do egzaminów wstępnych z rysunku.

Zapraszamy do uczestnictwa w Maratonie rysunkowym wszystkich którzy chcą przygotować się do egzaminów wstępnych z rysunku na Architekturę na Politechnice Poznańskiej, ASP / Uniwersytet Artystyczny, Architekturę Krajobrazu oraz inne kierunki artystycznie i projektowe.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

pracownia rysunku, szkoła rysunku, nauka rysunku, malarstwo, rysunek sztalugowy, domin, poznań, egzamin z rysunku

Terminy i harmonogram zajęć

Kurs w tym roku rozpoczyna się 22 maja 2017 r I trwa przez 4 tygodnie do 18 czerwca. Zajęcia są dopasowane do terminów egzaminów wstępnych z rysunku na Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 14:00 w pracowni DOMIN Poznań na ul.Limanowskiego 4/2 w Poznaniu.

1 tydzień zajęć (22 – 28 maja)
2 tydzień zajęć (29 maja – 4 czerwca)
3 tydzień zajęć (5 – 11 czerwca)
4 tydzień zajęć  (12 -18 czerwca)

 

Cennik kursu

Można zapisywać się na wybrane, pełne tygodnie kursu. Ceny w zależności od tego na ile tygodni się zapisujesz wyglądają następująco :
1 tydzień kursu – 350zł
2 tygodnie kursu – 600zł
3 tygodnie kursu – 825zł
4 tygodnie kursu – 1000zł

 

Zapisy i kontakt

Aby zapisać się na kurs należy wysłać zgłoszenie przez formularz na stronie. Link znajdziesz poniżej.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Po wysłaniu zgłoszenia w odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące zajęć w trakcie zajęć Maraton do Egzaminu.

W razie pytań prosimy o kontakt :

e-mail : domin.poznan@gmail.com

telefon: 507-600-058