Kurs rysunku – artystyczne ferie w Poznaniu

Kurs rysunku w ferie w Poznaniu.

Intensywny kurs rysunku podczas którego dużo się nauczysz. Jeżeli w w ciągu roku szkolnego nie możesz pozwolić sobie na takie zajęcia to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Jeżeli chcesz spróbować czy rysowanie cie kręcie to przyjdź do nas. Przez cały okres ferii prowadzimy kursy rysunku na różnym poziomie zaawansowania. Możesz spróbować różnych forma aktywności. Mamy dla Ciebie zajęcia rysunku na poziomie początkującym ale i bardziej zaawansowanym też. Mamy akwarelę i modelowanie. Jest też rysunek artystyczny z postaci ludzkiej i martwej natury.

Kurs rysunku w ferie świetną okazją żeby sprawdzić czy się nam to podoba

To jest tak, że często nie wiesz czy chcesz iść w kierunku artystycznym. Nie masz pewności co do wyboru studiów architektonicznych lub na akademii sztuk pięknych. W szkole rysunek Ci wychodził a z tyłu zeszytu powstawały “bazgroły”. Żeby zdać egzamin na architekturę lub oddać skuteczną teczkę na akademię to trzeba się przygotowywać. W ferie można spróbować swoich sił. Dla osób zaczynających kurs rysunku hobbystycznego mam grupy od podstaw i bardziej zaawansowane. Poziom zaawansowania musimy sprawdzić ponieważ nie wystarczy tylko przerysowywać zdjęcia żeby powiedzieć o sobie, umiem rysować. Wtedy należy się z nami umówić i pokazać swoje prace. Już teraz zapraszamy na zimowe zajęcia artystyczne.

zimowy rysunek

Kandydaci na architekturę mają kurs rysunku architektonicznego.

Osoby wybierające się na architekturę mają swoje oddzielne zajęcia. Jest to dla nich bardzo ważny okres ponieważ już za cztery miesiące przystąpią do egzaminu. W ferie można zrobić intensywny kurs rysunku architektonicznego. W ciągu dwóch tygodni nadgonisz tyle ile przez trzy miesiące na kursie zwykłym. Osoby najambitniejsze potrafią zrobić jeszcze więcej. Są tacy którzy rano odbywają kurs a po południu jeszcze rysują w domu. Wtedy efekty są oszałamiające. Oczywiście robisz tak jak czas Ci pozwala. Oprócz zwykłych zajęć mam też dodatkowe zadania które ogłaszamy choćby na specjalnej grupie Facebookowej :

Grupa na Facebooku – Darmowe lekcje rysunku

A rysować to cię nauczymy :

rysunek ołówkiem

W ferie też pomalujesz

Obok kursu hobbystycznego i na architekturę można też wziąć udział w kursach malarskich i rysunku postaci. Dokładne godziny tych zajęć są podawane w bezpośrednich ogłoszeniach. Najczęściej na stronie o kursie rysunku w ferie poznańskie – kliknij ten link i zobacz.

Jeżeli do tego wpisu docierasz już po feriach to mamy ciekawą ofertę wakacyjnych kursów rysunku. Kliknij w ten link : https://nauka-rysunku.pl/wakacje-kurs-rysunku/ żeby zobaczyć ofertę. (Oczywiście jak klikniesz we wrześniu to będzie ostatni przykład – nie mniej co roku jest prawie identycznie)

A na koniec jeszcze takie malarskie zimowe arcydzieło bo za oknem mamy teraz minus dziesięć stopni :

zimowa akwarela

A jeżeli masz ochotę zobaczyć co w ogniu robi ten chłopak to kliknij ten link 🙂